Online webinář s dětskou psycholožkou Mgr. Kamilou Ryšánkovou

HNĚV A ZLOST V MATEŘSTVÍ
 7. 6. 2022 / 19.30 - 21.30 (OBSAZENO)
28. 6. 2022 / 19.30 - 21.30 (obsazeno)

Teoretická část

EMOCE V MATEŘSTVÍ A JAK JIM POROZUMĚT

Na úvod webináře si krátce řekneme něco o emocích a zaměříme se trochu víc na hněv. Společně se pokusíme porozumět tomu, odkud se hněv po narození dítěte bere a proč na dětský vztek reagujeme vlastním vztekem.

Praktická část

PRAKTICKÉ NÁSTROJE

Praktická část bude obsáhlejší než teoretická. Budeme mluvit o strategiích, jak se svými emocemi pracovat. Představím vám jednoduché nástroje, díky kterým budete moct lépe porozumět svým emocím a budete je moct zařadit do běžného fungování ve vašem životě. Některé z nástrojů si společně rovnou vyzkoušíme.

foto

Dobrý den,

JSEM KAMILA ryšánková,

psycholožka zaměřující se na oblast vývojové a rodinné psychologie. Ve své práci se zaměřuji převážně na rodiče a jejich děti. Jsem absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci, pracovala jsem v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie jako psycholog ve zdravotnictví. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené a řeším tak každodenně stejná témata jako vy. Nadále se věnuji psychologii v rámci poskytování soukromého psychologického poradenství a pokračuji ve svém vzdělávání. Nyní jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii v Mezinárodním institutu KBT Odyssea.

chci se zúčastnit!

Výborně! Stačí vyplnit objednávkový formulář, zaplatit a místo je vaše! Maximální kapacita účastníků je 20 osob. Po objednání vám do e-mailu přijdou pokyny k platbě. V případě, že objednávka nebude uhrazena do 2 kalendářních dní, bude vaše objednávka stornována a místo uvolněno dalším zájemcům. Setkání se uskuteční přes platformu Zoom. Po skončení webináře budete mít k dispozici po dobu 3 dní záznam.


SOUČÁSTÍ WEBINÁŘE BUDE KRÁTKÝ MATERIÁL S DŮLEŽITÝMI POZNÁMKAMI
(bude vám zaslán do e-mailu po skončení kurzu).

V případě velkého zájmu bude v prodeji další nový termín, opět s kapacitou 20 osob.

Aktuálně 23. 5. 2022 14:00 –  Všechna místa na oba termíny jsou obsazena a zaplacena, v tuto chvíli o dalším termínu neuvažuji. V případě změny vás budu informovat na mém instagramu: detska_psycholozka

Děkuji!