Online webinář s dětskou psycholožkou Mgr. Kamilou Ryšánkovou

HNĚV U BATOLAT
 31. 5. 2022 / 19.30 - 21.30 (vyprodáno)
2. 6. 2022 / 19.30 - 21.30 (vyprodáno)

23. 6. 2022 / 19.30 - 21.30 (vyprodáno)

Teoretická část

EMOCE: Dítě, hněv a jeho mozek

V první části webináře si vysvětlíme, v jakém vývojovém období se teď dítě nachází a co je pro něj přirozené. Pokusíme se společně porozumět tomu, jak funguje v batolecím věku dětský mozek. Budeme mluvit o emocích a dáme si do souvislostí hněv s fungováním mozku a batolecím obdobím.

Praktická část

ZKUŠENOSTI Z PRAXE

Budeme mluvit o spouštěčích velkých emocí a společně projdeme, jak s dítětem emočně náročné situace zvládnout. Probereme několik nejčastějších situací, které s vaším batoletem řešíte.

diskuze

V poslední části webináře se budeme věnovat společné diskusi, zkušenostem a vašim dotazům.

foto

Dobrý den,

JSEM KAMILA RYŠÁNKOVÁ,

psycholožka zaměřující se na oblast vývojové a rodinné psychologie. Ve své práci se zaměřuji převážně na rodiče a jejich děti. Jsem absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci, pracovala jsem v nemocnici na dětském oddělení a v ambulanci dětské klinické psychologie jako psycholog ve zdravotnictví. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené a řeším tak každodenně stejná témata jako vy. Nadále se věnuji psychologii v rámci poskytování soukromého psychologického poradenství a pokračuji ve svém vzdělávání. Nyní jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii v Mezinárodním institutu KBT Odyssea.

chci se zúčastnit!

Výborně! Stačí vyplnit objednávkový formulář, zaplatit a místo je vaše! Maximální kapacita účastníků je 30 osob. Po objednání vám do e-mailu přijdou pokyny k platbě. V případě, že objednávka nebude uhrazena do 2 kalendářních dní, bude vaše objednávka stornována a místo uvolněno dalším zájemcům. Setkání se uskuteční přes platformu Zoom. Po skončení webináře budete mít k dispozici po dobu 3 dní záznam.

SOUČÁSTÍ WEBINÁŘE BUDE KRÁTKÝ MATERIÁL S DŮLEŽITÝMI POZNÁMKAMI (bude vám zaslán do e-mailu po skončení kurzu).

V případě velkého zájmu bude v prodeji další nový termín, opět s kapacitou 30 osob.

Aktuálně 06. 06. 2022 20:35 –  Pro velký zájem přidávám termín 23. 6.  2022 od  19.30 hodin pro prvních 30 zájemců.

Aktuálně 07. 06. 2022 7:30 – Všech 30 nabízených míst je nyní v rezervaci, v případě, že někdo neuhradí (vždy část  objednávek propadne), půjdou volná místa do prodeje, proto prosím sledujte tuto stránku, rezervace propadnou 9. a případně 10. června, vždy okolo 10:00h ráno.